גן אירועים או אולם אירועים

אז מה כדאי? גן או אולם?

ההחלטה להינשא היא הראשונה בשורת החלטות שעל הזוג הצעיר לקבל, בדרכם להפקת האירוע המושלם לחגוג בו את אהבתם קהל עם, משפחה מורחבת וחברים של ההורים מהעבודה.
ההחלטה הראשונה שמהווה את יריית הפתיחה לאירוע היא בחירת המקום. אולמי בונבון באזור התעשייה ירדו זה מכבר מרשימת האפשרויות,
והאפשרות לגרום לדודות הקשישות reserved-186322_960_720לדדות על עקביהן על משטח עפר וחצץ בדרך אל החופה היה ונותר משעשע אך לא מעבר לכך.
הבחירה בין אולם אירועים סגור לגן המעניק תחושה של אירוע בטבע נתונה להעדפתם האישית של בני הזוג, אך לא פחות מכך תלויה בעונה ובמזג האוויר.

גם למיקום האירוע ישנה השפעה, שכן אזורים כגון צפון רמת הגולן והרי ירושלים יגרמו לאורחים הנרגשים להקפיא את קנה הנשימה עם כל שאיפה גם בשיאו של הקיץ, באירועים הנערכים באוויר הפתוח.
לאמיצים הבוחרים להינשא בעונות המעבר צפוי דופק מואץ ככל שהאירוע יתקרב ועד לכיבוי האורות שלאחריו.
הסטטיסטיקות שמדברות על מיעוט גשם בנובמבר לא יועילו כאשר מטר של היורה ישטוף את שמלת הכלה ויכבה את הגריל עליו נצלים בנחת קבבוני טלה ריחניים.
במיוחד לאלה שהחליטו כי אוקטובר-נובמבר או מרץ-אפריל הם חודשים נפלאים להתחייב זה לזו, מומלץ לבחור במקום המשלב בין גן פסטורלי ופתוח לבין אולם אירועים מעוצב המציע קורת גג מבטיחה.

ובכלל, אם קיימת התלבטות מהותית בין השניים, ישנם לא מעט מקומות המציעים את השילוב הנפלא שבין קבלת פנים בגן פתוח ועריכת טקס החופה תחת כיפת השמיים,
ואירוח לארוחה והריקודים באולם מעוצב בו המזגן קובע את תנאי מזג האוויר ויתושים אינם מבקרים בצלחות האורחים.

bride-458119_960_720
חשוב לזכור כי במידה ובחרתם בגן אירועים, גם בעונות שאינן מועדות לפורענות מזג האוויר, כדאי לוודא כי מדובר במקום איכותי המקפיד על ריסוס תדיר ומעמיד מאווררים שיפוגגו את הלחות בקיץ או פטריות חום שיעניקו חימום בעונות הקרירות. כמו כן שימו לב כי קיים משטח ריקודים ישר, מרוצף ובטוח ובמידה וישנו דשא שהוא מכוסח היטב ובצורה ישרה ולא יטפס על רגליהן החשופות של האורחות.
ולגבי הקביעה האם עדיף גן או אולם, דומה השאלה להאם תעדיפי בלונדיני או שחרחר בעמדת החתן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים