שמלה יפה או נוחה?

הקולקציה החדשה- שמלה יפה או נוחה?

אחד הפריטים החשובים ביותר לכלה ביום חתונתה הוא השמלה. בלא מעט מקרים נגלה כי עיצוב השמלה התגבש בראשה של הכלה מתישהו בגיל חמש ועבר שדרוגים קלים על פי צו האופנה המשתנה, ובכל מקרה לא מוגזם יהיה לומר שלשמלת הכלולות חשיבות לא פחותה מלחתן עצמו.

לאחר ההחלטה לבוא בברית הנישואים תכתת הכלה את רגליה בין סלוני כלולות ומעצבים שונים, תמדוד אין ספור דגמים, תיראה כנסיכה עם העדשה כאשר תעקם את אפה פעם אחר פעם, עד לבחירת השמלה המושלמת. החתן לעומתה ישוטט בג’ינס וטי-שרט עד למועד הקרוב במיוחד לאירוע, ייגרר על ידי מי מכריו או הכלה עצמה לחנות החליפות הקרובה, יתרשם מעצמו בחליפה מהודרת ועניבה ויצא מהחנות עם חליפה ארוזה בשקית.

מעצבי ומעצבות השמלות מתהדרים בקולקציות שמלות כלה מהממות וממציאים את עצמם בכל יום מחדש. הלבן הבוהק והיוקרתי שיעטוף את גופה של הכלה המיועדת ביום חגה כמעט בכל המקרים ייראה מרהיב ומרשים, אלא שחשוב לא פחות מכך נוחיותה של הכלה בערב החשוב בחייה. כלה שתיכלא במחוך אימתני שיעצור את נשמתה או תתמודד עם תחרה מגרדת לגופה, תיחרב לעצמה את האירוע כולו כאשר עיקר תשומת לבה תהיה בניסיון להחדיר חמצן למוח.

כיום ישנם לא מעט בדים מחמיאים מחד גיסא ועוטפים ומלטפים את הגוף מאידך גיסא ואין צורך לבחור בבד המרגיש כבד יוטה על הגוף. הבחירה של הכלה בבואה למדוד שמלות חתונה צריכה להיות בין כאלה שעונות על טעמה וסגנונה האישי לבין כאלה שייגרמו לה להיות מישהי אחרת לערב אחד, אך לא בבחירה בין יפה לנוח, שכן המעצבים המוכשרים בתחום כבר למדו את הנוסחה ויודעים להציג קולקציות מרהיבות המשלבות בין השניים.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו הוא שלה שתאפשר לכלה חופש תנועה, ישיבה לעיתים ואפילו ביקור בנוחיות ללא צורך בליווי ועזרה. וכפי שנאמר בעבר על ידי מותג כולשהו: “את הכי יפה כשנוח לך”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים