5 טיפים חשובים לאירוע מושלם

בין אם מדובר בבר מצווה או חתונה תכנון של אירוע יהפוך אתכם למפיקי אירועים לזמן קצר. אפילו אם תחליטו להיעזר בשירותיו של מפיק אירועים מקצועי, הדבר אמנם יחסוך מכם את ההתרוצצות, השוואת המחירים והתקשורת עם שלל הספקים, אולם יותיר לכם עדיין את הצורך בקבלת החלטות מהפרטים הקטנים לגדולים. קיום של אירוע מלווה תמיד ברצון לעשות זאת קצת אחרת, ולהותיר את האורחים עם זיכרון מרגש. מעבר לבחירה של אולם ושמלה, הרי מספר טיפים שיהפכו את האירוע שלכם לאירוע המושלם:

  1. מיקום– מעבר למיקום נוח שיבטיח הגעה של כמה שיותר אורחים, ישנם כאלה שאינם מסתפקים במרחק כסמן ובוחרים מיקום גם על סמך ערך מוסף לבני הזוג ולאורחים. בר מצווה בהרי ירושלים, חתונה במרומי הגולן כאשר טקס החופה צופה אל הכינרת, טקס חופה בחופי אכזיב המרהיבים או אל מול חומות יפו העתיקה, לכל אלה ישנה אמירה על הקשר בין האירוע למקום, שמהווה ערך מהותי וחשוב. כמובן שהבחירה בנופי ארץ ישראל היפה אינם יכולים לבוא על חשבון נוחיות האורחים, ובכל מקרה חשוב לספק להם תנאים נוחים ובמקרה הצורך גם רכב הסעה.
  2. אוכל– ככל שהדבר רדוד, האורחים המטריחים את עצמם במיטב מחלפותיהם ועם צ’ק שמן באמתחתם מצפים לתמורה הולמת. ארוחת ערב יוקרתית היא חלק ממנה. לא עוד רבע עוף ובורקס באולמות האירועים, כי אם קייטרינג משובח המביא את מיטב השפים במנות מקוריות, נועזות וטעימות. חשוב שיהיה מבחר רב של מנות שיתנו מענה הולם לצמחונים, טבעונים, חולי צליאק וסתם אנשים שלא אוכלים ירוק, והסוד החשוב ביותר הוא בחירה במנות שלא ניתן למצוא בנקל במסעדות מקומיות.
  3. אטרקציות– על פי אופי האירוע ואופיים של המארחים, חשוב לשלב באירוע המושלם מעבר לאוכל וריקודים. צילום מגנטים כבר הפך לסטנדרט, אולם תא צילום ססגוני, עיצובי בלונים, מופע בידור, שולחנות משחק ואטרקציות אחרות, יעשירו את האירוע וישמחו את האורחים.
  4. חיבור לאורחים- מעבר לאירוע אליו מגיעים על מנת לפטפט, לרקוד ולאכול, כדאי להציג גם ערך מוסף לאירוע. מצגות לאירועים הם דרך מצוינת לחבר את האורחים לזוג הצעיר או לנער/ה בר/בת המצווה, בשילוב של תמונות מכל שלבי החיים לצד אמירות משעשעות או מרגשות לבחירתכם.
  5. היו אתם– החשוב ביותר בתכנון אירוע הוא לא לצאת מגבולות עצמכם ולהגיע למצב בו אינכם נינוחים. הן בתכנון האירוע והן באירוע עצמו היו נאמנים לעצמכם ותזכרו שאין מדובר בשואו אלא בערב המסמל דבר גדול וחשוב עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים